ino AS 434 - İno Makine

ino AS 434

| Çift Kafa Kesim Makinesi

Alüminyum profillere özel 600 ’lük testerelere sahip CNC kontrollü çift başlı kesim makinesi.

600 mm çapında iki adet testere, sprey yağlama ünitesi ile soğutulmaktadır.

Çelikten imal edilmiş yüksek riciditeye sahip gövde, tamamı işlenmiş, gerilimi alınmış ve hassasiyet testlerinden geçirilmiştir.

Net 6.000 mm kesim boyuna sahip olan makine, yazılım desteğiyle 11.000 mm.’ye kadar uzunlukta profilleri ebatlayabilmektedir.

Net 4.000 mm. kesen versiyonu da bulunmaktadır.

İkinci kafa hareketi, sonsuz dişli helisel kramyer üzerinde pinyonun redüktörlü servo motor ve servo sürücüyle hareket etmesi ve kafayı lineer kızaklar üzerinde itmesi ile sağlanmakta, kesim ölçülerinde 0,1 mm. / 1 m. hassasiyete ulaşmaktadır.

45-90 dereceler kontrol panelinden otomatik ayarlanırken ara dereceler manuel ayarlanabilmektedir.

opsiyonel olarak 22,5 – 135 dereceler arası komple elektronik yatan ve tüm ara derecelerde kesim yapaiblen modeli de mevcuttur.

Hidropnömatik tahrikle, yukarıdan aşağıya doğru egzantrik bir hareketle yay çizerek arkadan gelen mafsallı testere mekanizması sayesinde mükemmel derecede pürüssüz bir kesim elde eder.

10.2” dokunmatik Windows tabanlı LED ekranlı endüstriyel bilgisayar sayesinde makinenin kontrolü son derece basite indirgenmiş, kesim listesi girilmesi, optimizasyon programlarından optimizasyon listelerinin çekilmesi gibi menülerin kullanımı, kullanıcı dostu özelliklere sahip hale getirilmiştir.