Hakkımızda

  İno Makine, 2010 yılında kullanıcı deneyimlerini ve isteklerini fark ederek, üreticilere yeni çözümler sunmak için kuruldu.
  Mümessilliğini yapmış olduğu markalar ile birlikte 2015 yılından itibaren, yerli imalat makinelerinin ürün ve performans kalitesi ile kendisini ispat etmiş olup halen Nilüfer / Bursa’daki fabrikasında AR-GE ve CNC Makine üretim faaliyetlerine devam etmektedir.
  İnşaat ve alüminyum cephe sektörü başta olmak üzere otomotiv, mobilya, beyaz eşya, medikal ve bunlara bağlı yan sektörlerin, piyasa ihtiyaçlarına göre kaliteli ve uygun maliyetli malzeme üretimleri için ihtiyaç duydukları; Alüminyum ve PVC Profil İşleme Makineleri, CNC Panel İşleme Merkezi ve ağır sanayiye yönelik endüstriyel CNC Metal İşleme Merkezi taleplerini karşılamaktadır.
  İleri teknoloji ile üretilen makineler ile kaliteli malzeme üretimi ile birlikte zaman ve iş gücü tasarrufunu da hedeflemekte ve sanayicilerin rekabet üstünlüğü kurmasına yardımcı olmaktadır.

  Misyonumuz

  Yapı ve endüstriyel imalat sektöründe, paydaşlarının kaliteli ve hızlı, iş gücü ve zamandan tasarruf edebildiği, rekabet güçlerini arttıracak şekilde hizmet vermektir.

  Vizyonumuz ve Kurumsal Değerlerimiz

  İnovasyon: Yenilikçi stratejiler, değişim ve gelişimin anahtarıdır. İno Makine bu ilke ile var olan hizmetleri geliştirmek, kullanıcı deneyim ve faydasına uygun yenilikçi ürünler tasarlamak için dinamik bir ekiple yeni stratejiler oluşturmaktan korkmaz, fark yaratmak için çalışır.

  Şeffaflık: Nitelikli insan kaynağımız ve ileri teknoloji donanımımız ile üretim aşamasında çalışanlarımıza fikir özgürlüğü tanıyor ve ileri seviye üretim için tüm imkanlarımızı paylaşıyoruz. Paydaşlarımızı da süreçlerimizin tamamından haberdar ediyoruz.

  Tutarlılık: Uluslararası boyutta kabul gören ileri teknoloji donanımımızı ve müşterilerimizin memnuniyetine gösterdiğimiz önceliği sürdürülebilir kılmak en önemli hedeflerimizdendir.

  Motivasyon: Büyük resmi görerek ve temel hedefte müşteri memnuniyetini tutarak, yüksek motivasyon, sorumluluk sahibi, dinamik ve yeniliklere açık bir ekip olarak çalışırız.

  AR-GE: Yerli üretime destek olmak ve üreticilerin kaliteli ve tasarruf edebileceği imalat yöntemlerini kullanabilmeleri için, ileriyi gören üretim planlamamız ile CNC işleme teknolojileri geliştiriyor ve öncü olmayı hedefliyoruz.

  İş Güvenliği: İşçi sağlığı ve iş güvenliği artık bir seçenek değil zorunluluktur. İno Makine insani değerler ve yasalar gereği uygulaması gereken tüm yükümlülüklerini yerine getirir.

  Destek: Müşteri hizmet ve destek taleplerini kaliteli ve yetkin bir şekilde karşılamak üzere oluşturulan hizmet yapımız, hızlı aksiyon alabilme mantığı üzerine kurulmuştur.