Aluminium 2022 Fuarı’ndayız!

  Aluminium 2022 Fuarı’ndayız!

  Dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri olan Aluminium 2022 Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün önemli oyuncularını misafir edecek. Alüminyum endüstrisinde hizmet veren firmaların katılımıyla gerçekleşecek fuarda 100’den fazla ülkeden üreticiler, tedarikçiler ve son tüketiciler bir araya gelecek. Aluminium 2022’de Ino Machinery olarak biz de yerimizi alacağız. Böylelikle ziyaretçilerimize ürünlerimizi tanıtacak, onlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayacağız.

  Aluminium 2022 Fuarı

  Aluminium 2022 Fuarı

  Alüminyum endüstrisinde hizmet veriyorsanız Aluminium Fuarı’nı mutlaka takip etmelisiniz. Çünkü bu fuar halihazırda sektörün en büyük B2B platformlarından biri konumunda. Dünya genelinde otomotiv, makine mühendisliği, inşaat, havacılık, elektronik, paketleme ve nakliye gibi alanlarda hizmet veren firmalar, her yıl Aluminium Fuarı sayesinde bir araya gelerek sektördeki değişimleri değerlendirme fırsatı yakalıyor. 

  Fuar kapsamında ziyaretçileri bu yıl güzel bir sürpriz bekliyor. Düzenlenecek Aluminium Konferansı’na tüm ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek. Konferans sırasında alüminyumla ilgili birçok konu ele alınacak. Örneğin alüminyumun döngüsel ekonomi açısından fırsatları bu konulardan biri olacak. Alüminyum teknolojilerinde yeni ortaya çıkan fırsatlar da gündeme gelecek. Böylelikle geleceğin akıllı şehirlerinde alüminyumun nasıl bir rol oynayacağı hakkında beyin fırtınaları gerçekleşecek. Bu konular hakkında bilgi sahibi olmak için konferansı mutlaka takip etmenizi tavsiye ederiz. 

  Sürdürülebilir Bir Dünyada Alüminyum

  2050 yılına kadar dünya nüfusunun üçte ikisinden fazlasının şehirlerde yaşayacağı tahmin ediliyor. Bu bağlamda doğal yaşam döngüleri çok önemli olacak. Şehirlerde akıllı ve çevre dostu sistemlerin önemi artacak. Bu süreçte alüminyuma ilginin de artacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki 30 yıl içinde bina cepheleri ve pencerelerde, her çeşit makine üretiminde ve diğer endüstriyel uygulamalarda alüminyumun daha fazla ön planda olacağını düşünebiliriz. 

  Bilindiği üzere, alüminyumdan üretilen araçlar çok daha hafiftir. Üstelik bu araçlar, sera gazı emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olur. Bu yönüyle alüminyum, küresel iklim değişikliğini önlemede çok faydalı bir metaldir. Alüminyumdan üretilen makine ve araçlarla endüstriyel alanları çevre dostu haline getirmek mümkündür. 

  Alüminyuma siz de yaşam ve çalışma alanlarınızda daha fazla yer vererek bu değişimlere aktif bir katkı sağlayabilirsiniz. Çünkü doğal yaşam döngüleri konusunda alüminyumun imkanları gerçekten de çok yüksek. Bu bilinçle hareket eden Ino Machinery’nin fuar standını ziyaret ederseniz geliştirdiğimiz çözümlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. 

  Neden İno Makine?

  • Sürdürülebilir bir dünya için alüminyum kullanımını teşvik ediyoruz.
  • İleri teknolojiyle üretilen makinelerimizle alüminyum endüstrisinde fark yaratan çözümler sunuyoruz.
  • İnşaat, beyaz eşya, medikal ve diğer sektörlerin ihtiyaç duyduğu makine çözümlerini karşılıyoruz.
  • Ağır sanayi için alüminyum ve PVC profil işleme makineleri üretiyoruz.
  • Sanayicilerin rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz.
  • Zamandan ve işçilikten tasarruf imkanı sağlıyoruz.

  27-29 Eylül’de Düsseldorf’ta Aluminium 2022 Fuarı’nda buluşmak üzere…