Hakkımızda - İno Makine

İno Makine

İno Makine 2010 yılında İstanbul’da, sanayicilerimizin üretim aşamasındaki makine ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmek amacıyla kuruldu. Mümessilliğini yaptığı markaların yanı sıra 2015 yılından bu yana yerli imalat alanında da ürün kalitesi ve verimliliği ile sektörde kendini ispatlamış olup, üretimlerini Bursa-Kestel fabrikasında halen sürdürmektedir. Özellikle inşaat ve alüminyum cephe sektörü başta olmak üzere, otomotiv, mobilya, beyaz eşya, medikal ve bunlara bağlı yan sektörlerin, piyasanın istediği değişik malzeme ihtiyaçlarını en kaliteli, ama en uygun maliyetle üretmeleri için ihtiyaç duyduğu Alüminyum ve PVC Profil İşleme Makineleri, CNC Panel İşleme Merkezi ve ağır sanayiye yönelik endüstriyel CNC Metal İşleme Merkezi taleplerini karşılamaktayız.

Satış ve Servis hizmeti verdiğimiz makineler, mümessilliğini yapmakta olduğumuz firmaların, Asya’dan Amerika’ya tüm dünyada kullanılan belli başlı ürünlerinden bazılarıdır. Dünyaca tanınan bu firmalar, sektörün tüm makine ihtiyacına yanıt vermektedir. Yapım aşamasında en ileri teknoloji kullanılan makinelerimiz, daha kaliteli üretim yapılmasını sağlamanın yanında zaman ve iş gücü tasarrufuyla da sanayicilerimizin rekabet olanaklarına katkı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Yapı ve endüstriyel imalat sektöründe uzun vadede söz sahibi bir firma olmak ve tedarikçisi olduğumuz firmalara zamanında, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla hizmet etmektir.

Vizyonumuz ve Kurumsal Değerlerimiz

İnovasyon: Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı bir ruhla, zamanın gereksinimlerini takip ederek ve yeni fikirler üreterek, hata yapmaktan korkmadan, fark yaratmak adına yılmadan çalışırız. Yenilikçi stratejiler, değişim ve gelişimin anahtarıdır.
Şeffaflık: İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak olan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tüm bilgi ve detayları, her süreçte müşterilerimiz, takım arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla paylaşma taraftarıyız.
Tutarlılık: Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet ve uluslararası boyutta kabul gören teknolojiler ile, Türkiye sanayicileri tarafından tercih edilen yegane çözüm ortağı olmaya devam etmek öncelikli hedefimizdir.
Motivasyon: Hedeflerimizi yüksek tutar, işimizi yaparken nihai amacımıza odaklanıp, büyük resmi görür, sorumluluk alır ve sonuca giden yolda hiçbir zorluktan yılmadan, yüksek motivasyonla çalışır, müşteri memnuniyeti merkezli çözümler üretiriz.
AR-GE: Sanayicilerimizin işletme / üretim maliyetlerini düşürmek, makine ithal eden değil, makine ihraç eden ülke konumuna gelmek adına CNC işleme teknolojileri geliştiriyor, makine bileşenleri için yerli üretimi teşvik ediyoruz.
 
 
İş Güvenliği: Çalışanlarımızın sağlığı, iş güvenliği, çalışma ortamının kalitesi adına, yasalar ve insani değerler açısından tüm yükümlülüklerimizi layıkıyla yerine getirmekteyiz. Önce İnsan! Önce İş Güvenliği!
Destek: Organizasyon yapımız, müşteri destek taleplerine hızlıca aksiyon alabilme mantığı temelinde şekillenmiştir. Kalite ve saygınlığımızı, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve sektörel otoritelerin somut katkı & fikirlerine açık olmamıza borçluyuz.SOSYAL MEDYA

Sosyal ağlardan bizlere ulaşabilirsiniz.