Bilgi Güvenliği - İno Makine

Veri Güvenliği


ino.com.tr web sayfası içerisinde sadece iletişim formu ve yorum alanlarında ad – soyad, e-posta adresi, telefon numarası (sadece iletişim formunda istenilmektedir) gibi özet veriler talep edilir. Elde edilen veriler, 3. şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmaz, reklam veya spam mailler için kullanılmaz. ino.com.tr web sayfasında reklam yayınlanmamakta, veritabanımızda reklam takip çerez uygulama – yazılımları bulunmamaktadır.

Yine bir kısım web sitelerinde mevcut kişilik haklarını ihlal eden, izinsiz olarak ziyaretçilerin tüm özel verilerini ticari amaçlarla toplayıp bu amaçla faaliyet gösteren ulusal ve/veya uluslararası kuruluşlarla paylaşan uygulama ve yazılımlar web sitemizde bulunmamaktadır.


Sorumluluk Reddi

İno Makine Limited Şirketi tarafından işletilmeyen fakat ino.com.tr içerisinde kaynak göstermek, referans vermek amacıyla atıfta bulunulan – linki verilen diğer web sitelerinin içeriklerinden, gizlilik politikalarından ino.com.tr sorumlu değildir. Doğabilecek olası zararların ve de yasal yaptırımların sorumluluğu, ilgili siteyi işleten 3. şahıs ve/veya kuruluşa aittir. Bu bağlamda ino.com.tr hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. ino.com.tr web sitesinde uygulanan Bilgi Güvenliği Politikaları ile ilgili her türde görüş, soru ve önerileri, admin@ino.com.tr adresine iletebilirsiniz.


SOSYAL MEDYA

Sosyal ağlardan bizlere ulaşabilirsiniz.